CENÍK 2017

1 noc

Dospělý – obsazený dvou nebo třílůžkový pokoj

600 Kč/os

Dítě (3-15 let)

400 Kč

Rezervace

2 - 6 nocí

Dospělý – obsazený dvou nebo třílůžkový pokoj

550 Kč/os

Dítě (3-15 let)

350 Kč

Rezervace

7 a více nocí

Dospělý – obsazený dvou nebo třílůžkový pokoj

500 Kč/os

Dítě (3-15 let)

300 Kč

Rezervace

Ceny a služby

Orientační ceny ubytování a dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech penzionu (internetové stránky, prospekty). Pro hosta je závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen včetně zálohy je závazný jejich rozpis ve voucheru. V případech, které nemůžeme ovlivnit (např. zásah vyšší moci), jsme oprávněni změnit dohodnuté podmínky pobytu.

Dítě do 3 let je zdarma - na posteli s rodiči. K zapůjčení pro vás máme dětskou postýlku a židličku - za jednorázový poplatek 100 Kč.
Domácí zvířátka v našem penzionu neubytováváme.

Zrušení pobytu hostem

Host je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžadujeme písemnou elektronickou podobou (email s doručenkou) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum odeslání emailu.

Storno poplatky
10 kalendářních dnů před příjezdem - žádný storno poplatek
Méně než 10 dnů před příjezdem, nedojezd - 100 % z ceny objednaných služeb
U delších pobytů nebo větších skupin budeme společně s vámi hledat možnost ubytování v náhradním termínu popř. sjednáme individuální storno poplatky.

Nebudeme vám účtovat výše uvedené storno poplatky, pokud nebylo možné čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je host povinen doložit písemným dokladem nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

 

Platnost

Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).